Tur Günleri Pazartesi ve Cuma
Tur Başlangıç Saati 06:30 – 06:45
Dönüş Saati 20:00
Yanınızda Gelirken Getirin Spor Ayakkabı, Güneş Gözlüğü, Su, Fotoğraf Makinesi
Fiyata Dahil Olanlar
Profesyonel Rehber Öğle Yemeği
Pamukkale Giriş Ücreti Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar
Kleopatra Havuzu Giriş Ücreti
Kahvaltı ve İçecekler
Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi aşağıda bulunan rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 15 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtinbat kuracaklardır. Ardından da dijital bir bilet gönderecekler. Bu bileti, sabah serviste telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Evet. Ödemeyi tur günü yapabilirsiniz. Fakat yoğun dönemlerde küçük bir miktar kapora da istenebilir.
Konakladığınız yerin konumuna göre bu değişebilir. Satış temsilcimiz sizinle görüştükten sonra size transfer saatinizi söyleyecek. Transfer saatlerinde 10 dakikalık gecikmeler yaşanabilir. Eğer servisiniz 10 dakikadan daha fazla geç kalırsa lütfen satış temsilcinizi arayıp durumu teyit edin.
Tur ücretine otel transferiniz, öğle yemeği, profesyonel rehberlik hizmeti ve Pamukkale giriş ücreti dahildir. Kahvaltı, içecekler ve Kleopatra Havuzu ise ekstra olarak ücretlendirilir.
Yolculuk yaklaşık 4 saat sürüyor. Akşam 8 civarında ise Bodrum’a giriş yapmış olacağız.
Didim Pamukkale Tour

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating