Tour Days: Everyday
Sessions: 09:30 / 15:30
Lap Time: Totally 3 Hours (Driving is 1 Hour)
Things You Need To Bring: Towel, Spare Clothes, Bandana
Included:
Transfer Shower, WC vs.
Fiyata Dahil Olmayanlar:
Yiyecek ve İçecekler
Fotoğraf & Videolar

 

Bodrum Atv Turu Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya da bizi arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı dijital bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 5 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtibat kuracaklardır. Ardından da dijital  biletinizi gönderecekler. Bu bileti, sabah teknede telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Evet. Ödemeyi tur günü nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. (Sezonun yoğun dönemlerde yerinizi garanti altına almak adına küçük bir miktar kapora da istenebilir).
Konakladığınız yere göre size transfer saatiniz söylenecek.
Biri sabah saat 09:30 diğeri ise 15:30 olmak üzere günde iki seansımız var.
Atv üzerindeki turunuz yaklaşık 1 saat sürüyor. Fakat otelden alınıp otele geri bırakılmanızla beraber toplamda 3 saatlik bir zaman geçiyor.
Güvenlik dolayısıyla maalesef hayır. Tüm Atvler konvoy haline geldikten sonra ekip lideri en önde gidiyor ve belirli bir parkur içerisinde sürüş yapıyorsunuz.

 

Bodrum Atv Turunda Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar:

  • Yarış yapmak kesinlikle yasaktır.
  • Konvoy dışına çıkmak tehlikeli ve yasaktır.
  • Fren ve gaz sistemlerinin nasıl çalıştığını anladığınızdan emin olun eğer aklınıza takılan soru olursa lütfen profesyonel ekibimize danışın.
  • Araçlar arası güvenli mesafe korunmalıdır.
  • Tur parkurunda bulunan bir çamurlu alanlardan geçiş yapacağınız için eski kıyafetlerinizle tura çıkmanızı tavsiyeye ederiz.
  • Terlik yerine spor ayakkabı giymeniz daha isabetli olacaktır.
Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi aşağıda bulunan rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 15 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtinbat kuracaklardır. Ardından da dijital bir bilet gönderecekler. Bu bileti, sabah serviste telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Evet. Ödemeyi tur günü yapabilirsiniz. Fakat yoğun dönemlerde küçük bir miktar kapora da istenebilir.
Konakladığınız yerin konumuna göre bu değişebilir. Satış temsilcimiz sizinle görüştükten sonra size transfer saatinizi söyleyecek. Transfer saatlerinde 10 dakikalık gecikmeler yaşanabilir. Eğer servisiniz 10 dakikadan daha fazla geç kalırsa lütfen satış temsilcinizi arayıp durumu teyit edin.
Tur ücretine otel transferiniz, öğle yemeği, profesyonel rehberlik hizmeti ve Pamukkale giriş ücreti dahildir. Kahvaltı, içecekler ve Kleopatra Havuzu ise ekstra olarak ücretlendirilir.
Yolculuk yaklaşık 4 saat sürüyor. Akşam 8 civarında ise Bodrum’a giriş yapmış olacağız.
Kusadasi Quad Safari

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating