Tour Price: Adult: £20
Child: (0-10 Years Old):£10
Tour Days: Everyday
Start Time: 09:30
End Time: 16:30
Things You Need To Bring: Towel, Sun Cream & Glasses, Swim Suit
Included:
Transfer Lunch (Chicken, Pasta, Salad)
Insurance
Not Included:
Drinks
Water Gun

 

Kuşadası Jeep Safari Turunda Neler Göreceksiniz?

Samson Dağı:

Samson Dağı, Kuşadası’nın Güzelçamlı bölgesinde bulunuyor. 1250 metreye varan rakımı ile sizlere harika bir Kuşadası manzarası sunuyor bu dağ. Jeep safari turumuza Samson Dağı’ndan başlıyoruz ve sonrasınra rotamızı yine bu bölgede bulunan Zeus Mağarasına çeviriyoruz.

Zeus Mağarası:

Zeus Mağarası, Kuşadası’nın en güzel ve popüler yerlerinden biridir. Harika bir deniz mağarası olan bu nokta Güzelçamlı Milli Parkı’nda bulunuyor. Zeus Mağarası birçok mitolojik efsaneye konu olması dolayısı ile de ilgi çekiyor. Bu mağarada yaklaşık 30 dakikalık yüzme molası da veriyoruz.

Şelale & Kurşunlu Manastırı:

Buz gibi suyun aktığı şelale bölgesinde ise yaklaşık 40 dakika geçireceğiz. Yine bu bölge de görülmeye değer noktalardan. Kurşunlu Manastırı ise bölgede görebileceğiniz en güzel tarihi yapılardan. Bizans döneminde baskıdan kaçan din adamları bu bölgelerde çeşitli manastırlar ve başka kompleksler inşa etmişlerdir. Kurşunlu Manastırı da bunlardan biri.

Sevgi Plajı:

Turumuzun son durağı ise Sevgi Plajı. Burada yaklaşık 1 saatlik yüzme molası veriyoruz ve ardından da turumuzu noktalıyoruz.

Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi aşağıda bulunan rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 15 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtinbat kuracaklardır. Ardından da dijital bir bilet gönderecekler. Bu bileti, sabah serviste telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Evet. Ödemeyi tur günü yapabilirsiniz. Fakat yoğun dönemlerde küçük bir miktar kapora da istenebilir.
Konakladığınız yerin konumuna göre bu değişebilir. Satış temsilcimiz sizinle görüştükten sonra size transfer saatinizi söyleyecek. Transfer saatlerinde 10 dakikalık gecikmeler yaşanabilir. Eğer servisiniz 10 dakikadan daha fazla geç kalırsa lütfen satış temsilcinizi arayıp durumu teyit edin.
Tur ücretine otel transferiniz, öğle yemeği, profesyonel rehberlik hizmeti ve Pamukkale giriş ücreti dahildir. Kahvaltı, içecekler ve Kleopatra Havuzu ise ekstra olarak ücretlendirilir.
Yolculuk yaklaşık 4 saat sürüyor. Akşam 8 civarında ise Bodrum’a giriş yapmış olacağız.
1

Day 1: Departure

Ornare proin neque tempus cubilia cubilia blandit netus.
  • Maecenas massa. Fermentum. Pretium vitae tempus sem enim enim.
  • Tempus, leo, taciti augue aliquam hendrerit.
  • Accumsan pharetra eros justo augue posuere felis elit cras montes fames.
  • Vulputate dictumst egestas etiam dictum varius.
2

Day 2

Tortor elementum egestas metus potenti habitasse tempus natoque senectus commodo rutrum quisque fermentum. Nisi velit primis dapibus odio consequat facilisi sollicitudin porta nulla tellus sagittis platea tempor sed parturient convallis consectetuer Vulputate curae; pharetra.
3

Day 3

Fusce sagittis viverra lorem proin porttitor conubia risus vivamus. Mollis. Luctus curabitur porta nibh penatibus aliquet nec conubia magnis semper, sem feugiat scelerisque molestie. Nibh proin dapibus phasellus lacus. Facilisi.
4

Day 4

Pretium consequat, facilisis sem in malesuada sodales et ipsum proin eleifend tincidunt, urna morbi metus quisque. Lacinia habitasse ridiculus sapien platea a cursus hendrerit tempor facilisi orci at tempor, senectus.
5

Day 5: Return

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating