Tour Price: Diver: £18
Guest: V9
Tour Days: Everyday
Sessions: 10:00 – 13:00
14:00 – 17:00
17:00 – 19:00
Things You Need To Bring: Towel, Sun Glasses & Cream, Swim Suit
Included:
Professional Instruction Hotel Transfer
Equipments Insurance
Not Included:
Photos & Videos
Drinks
Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi aşağıda bulunan rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı dijital bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 15 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtinbat kuracaklardır. Ardından da dijital  biletinizi gönderecekler. Bu bileti, sabah teknede telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Hayır, herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yok. Ödemenin tamamını tur günü yapabilirsiniz. Fakat sezonun yoğun olduğu dönemlerde önce kapora istenebilir. Bunu da belirtmekte fayda var.
Teknemiz sabah saat 10:00’da ayrılıyor ve saat 16:30 civarı yine limana geri dönüyor.
Teknemiz Fethiye merkezden kalkıyor. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra satış temsilcimiz size teknenin tam konumu ve teknenin adını da gönderecek.
Fethiye Dalış Turu fiyatı kişi başı 200 lira. Eğer yanınızda dalış yapmayacak ama size eşlik edecek bir arkadaşınız var ise onun ücretlendirmesi ise 100 lira.
Tur fiyatına ekipmanlar, ön eğitim ile sigorta dahil.
Yaklaşık yarım saat süren 2 dalış yapıyorsunuz. Bu dalış sırasında yanınızda kesinlikle bir eğitmen bulunuyor ve birebir dalış yapıyorsunuz.
Hayır olmaz. Bu tur programı ilk defa dalacaklar için düzenleniyor. Tecrübeli bir dalıcı iseniz diğer tur programlarımız hakkında lütfen bizimle iletişime geçin. Detaylı olarak programlarımızı anlatabiliriz.
Evet. 16 yaşından küçük kişiler dalış turumuza katılamıyor. 16-18 yaş arasındaki katılımcıların ise yanında mutlaka ebeveyn bulunmalı ve ebeveynlerinden birinin izni alınmalı.
Teknede sadece nakit ödeme kabul ediliyor.
Yaz sezonu boyunca haftanın her günü turumuz var. Olumsuz hava koşullarının olduğu günler tur iptal edilebilir. İptal durumunda size haber verilir ve ödeme yaptıysanız ücretinizin tamamı iptal edilir.
Fethiye Scuba Diving

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating