Tour Price: £12
Tour Days: Everyday
Sessions: 08:30 / 10:30 / 15:30 / 17:30
Lap Time: 1 Hour
Things You Need To Bring: Towel, Sun Glasses, Sun Cream, Spare Clothes
Included:
Transfer Shower, WC.
Not Included:
Foods & Drinks
Photos & Videos

 

Fethiye At Safari İle Alakalı En Çok Sorulan Sorular

Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya da bizi arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı dijital bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 5 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtibat kuracaklardır. Ardından da dijital  biletinizi gönderecekler. Bu bileti, sabah teknede telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Evet. Ödemeyi tur günü çiftliğimizde yapabilirsiniz (Sezonun yoğun dönemlerde yerinizi garanti altına almak adına küçük bir miktar kapora da istenebilir).
Günde 2 seans olmak üzere at safari turumuza katılabilirsiniz. Bu seansların ilki sabah 09:30, diğeri ise öğleden sonra 15:30’da.
Çiftliğimiz Fethiye’nin Ölüdeniz bölgesinde. Eğer kendi imkanlarınızla gelmek isterseniz satış temsilcilerimiz sizlere çiftliğin tam konumunu göndereceklerdir.
Fethiye at safari turumuzun fiyatı kişi başı 100 lira. Bu fiyata otel transferi de dahil.
Hayır, hiçbir sorun olmaz. Biniş öncesinde deneyimli ekibimiz sizlere gerekli direktifleri verecekler. Yine de tedirginlik yaşarsanız en uysal atlarımızdan biri sizler için hazırlanacak ve seyisimizin kontrolünde tura katılacaksınız.
Fethiye Horse Safari

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating